Rreth nesh

Auto Mix Tirana…

AutoMix Tirana është një kompani që merret me shitjen e makinave të përdorura, të cilat importohen nga jashtë.

Orari yne

  • E Hene         09:00 – 19:00
  • E Marte        09:00 – 19:00
  • E Merkure    09:00 – 19:00
  • E Enjte         09 :00 – 19:00
  • E Premte      09:00 – 19:00
  • E Shtune      09:00 – 19:00
  • E Diele         Mbyllur

Kontakti yne

Copyright © 2017. Auto Mix Tirana | Te gjitha të drejtat e rezervuara.

Krijuar dhe dizenjuar nga : MEDIAWeb 360